Stacje ładowania samochodów elektrycznych Tesli działają w Bonarce

2022-07-08

Na parkingu CH Bonarka działają już pierwsze w Krakowie cztery stanowiska typu Supercharger do ładowania samochodów elektrycznych marki Tesla. Ładowarki znajdują się w strefie brązowej na parkingu podziemnym i są czynne przez całą dobę. Poza godzinamy otwarcia CH Bonarka, w tym w godzinach nocnych, został udostępniony wjazd na parking podziemny.

Warto podkreślić, że Bonarka jest pierwszym centrum handlowym w Krakowie, w którym można naładować swój samochód robiąc w tym samym czasie zakupy.

Ładowarki typu Supercharger pozwalają na sprawne doładowanie aut. W niecałe 40 minut możliwe jest już naładowanie do 80% baterii, a w 75 minut do 100% baterii. Czas ładowania zależy od pojemności akumulatora i konkretnej marki Tesli. To wygodne rozwiązanie dla osób odwiedzających Bonarkę oraz okoliczne miejsca.

***

Bonarka to wielofunkcyjne centrum handlowe, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m² powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot”. Właścicielem Bonarki jest NEPI Rockcastle a zarządcą Apsys Polska

Więcej na https://www.bonarkacitycenter.pl/

Kontakt dla mediów

Kamila Górczyńska-Żyżkowska I e-mail: k.zyzkowska@corevalues.pl l I tel.: +48 610 805 484