Minionki: Bob, Kevin oraz Stuart i Otto zapraszają do Bonarki

2022-06-30

Z okazji premiery animowanej komedii “Minionki. Wejście Gru” w sobotę 2 lipca w godzinach od 11.00 do 19.00 Centrum Handlowe Bonarka zaprasza do wspólnej zabawy w ramach Wielkiego Minionkowego Tour

2 lipca br. (sobota), w Centrum Handlowym Bonarka na miłośników Minionków czeka prawdziwa gratka - spotkanie z bohaterami serii Minionki, nauka sztuk walki w szkółce Kung Fu Minions, tańce w stylu Minion Boogie, sklep Otta oraz minionkowy Happy Van. Do tego strefa zabaw zręcznościowych i konkursy z nagrodami. Pretekstem do spotkania z żółtymi rozrabiakami jest premiera animowanej komedii „Minionki. Wejście Gru”.

Bonarkę odwiedzą Bob, Kevin i Stuart, znani z pierwszej części Minionków oraz zupełnie nowy bohater animowanej historii – Otto. Każdy z klientów, który w sobotę odwiedzi centrum, będzie miał też okazję by potrenować z żółtymi bohaterami w sportowej szkółce Kung Fu Minions, zagrać w piłkarzyki czy cymbergaja. Rodzice również nie będą się nudzić. Wspólnie ze swoimi pociechami będę mogli wziąć udział w rodzinnym minionkowym quizie lub wykazać się w interaktywnej zabawie.

- Minionki gwarantują dobrą zabawę i fantastyczną atmosferę, dlatego serdecznie zapraszamy nie tylko rodziny z dziećmi, ale i nieco starszych fanów filmu do skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych w ramach premiery „Minionki. Wejście Gru”. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, a przede wszystkim niezapomniane chwile w towarzystwie żółtych, filmowych bohaterów – mówi Katarzyna Kasprzak, marketing manager Centrum Handlowego Bonarka.

To nie koniec atrakcji. Nie zabraknie też sklepu Otto, w którym można kupić i samodzielnie ozdobić Minionkowy Kamień Otta. By mieć niepowtarzalną pamiątkę z tego spotkania, wystarczy stanąć przy zabytkowym Volkswagenie T2, czyli Minionkowym Happy Vanie pełnym bananów. Przy każdej atrakcji, a także za dowolne minionkowe przebranie, wręczane będą bananowe monety. Można je później wymienić na gadżety, pamiątki i bilety do kina.

***

Bonarka to wielofunkcyjne centrum handlowe, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m² powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot”. Właścicielem Bonarki jest NEPI Rockcastle Sp. z o.o. a zarządcą Apsys Polska S.A.

Więcej na https://www.bonarkacitycenter.pl/

Kontakt dla mediów

Kamila Górczyńska-Żyżkowska I e-mail: k.zyzkowska@corevalues.pl l I tel.: +48 610 805 484